31.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  “Je fytyrë e salduar” – Egla shpërthen në fyerje ndaj Ledjonës: S’të dua nëpër shalë

  Debatet mes Ledjonës dhe Eglës nuk kanë të ndalur. Këtë herë, vajzat iu drejtuan njëra-tjetrës me ofendime.

  “Nuk të dua ty nëpër shalë”, i tha Egla Ledjonës, duke e quajtur “fytyrë të salduar me spërcka majdanozi”. “Ke një super edukatë”, ia ktheu gazetarja me ironi aktores.

  Egla: Ik lali se nuk më ngre nervat

  Ledjona: Dua të shkoj në tualet

  Egla: Po është zënë dhe nuk të dua ty nëpër shalë

  Ledjona: Je më e shkurtër se unë, nuk futem dot në shalët e tua

  Egla: Ku je më e gjatë se unë ti? Më shih në sy, je më e gjatë se unë

  Ledjona: Po

  Egla: Shpirti i bukur ti. Ik se nuk më lëviz dot as qimen

  Ledjona: Ma sqaro pak gjynafqaren

  Egla: Nuk kam qejf të sqaroj asgjë

  Ledjona: U hap tualeti, ik çlirohu pak

  Egla: Je një p*rdhë me rigon, je një fytyrë e salduar me spërcka majdanozi

  Ledjona: Bravo, ke një super edukatë

  Egla: Je fiks ashtu, shënoji pak te lista e edukatës

  Ledjona: Edukata Egla

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit