16.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  “Ju q*fsha familjen”! Meritoni kalon limitet, shan banorët nga familjarët

  Një video e cila po qarkullon kudo nëpër rrjet, tregon Meritonin që ka kaluar çdo limit dhe ka reaguar ashpër ndaj Liamit.

  Gjatë debatit, Meritoni ka ngritur tonet ndërsa i është afruar Liamit duke i thënë që të largohet, aq sa në një moment ai futet në tualet dhe shan: “Ju q*fsha familjet”.

  Laimi në mënyrë të vazhdueshme i ka kërkuar që të qetësohet.

  Pas këtij debati me tone të larta, Meritoni është thirrur në dhomën e rrëfimit. Nuk dihet nëse do të merret ndonjë masë për moderatorin.

  Pjesë nga debati:

  Meritoni: A po të them ik o burr, a jam duke të thënë ik o zotni! Mos mu afro ik…

  Liami: Po çfarë ke mo vlla, qetësohu

  Meritoni: Ik, a ke mundësi me ik, Ik o zotni, mos të të shoh

  Liami: O shqiptar, jemi të dy shqiptarë dhe jo të Kosovës dhe Shqipërisë

  Meritoni: Ik, mos të shoh. Jau q*fsha familjen

  @lonelyshqipe #bigbrothervipalbania #meritonmjekiqi #fypシ #fyp #viral #lonelyshqipe ♬ Originalton – lonelyshqipe

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit