24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Julian Deda publikon foton e rrallë nga rinia! Ja ndryshimi drastik që aktori ka pësuar gjatë viteve

  Ish-banori i “Big Brother VIP”, Julian Deda është kthyer pas në kohë, duke kujtuar rininë.

  Ai ka postuar një foto në llogarinë e tij të Instagramit, ku ka treguar ndryshimin që ka pësuar që nga viti 1997 deri më tani.

  Në imazhin e poshtuar vërehet qartë ndryshimi i aktorit, dhe gjëja e parë që bien në sy janë flokët e tij të gjata dhe portreti simpatik.

  Ndërsa fotoja e dytë është aktori në ditët e sotme, me paraqitjen dhe lookun e tij aktual.

  “Para dhe pas kredise…!”- ka shkruar Juli krahas fotos.

  E sigurt që s'do e njihni! Julian Deda publikon foton e rrallë

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit