30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  “Kiara Tito ma ka nxirë”, deklarata e fortë e Arbër Hajdarit për moderatoren

  Arbër Hajdari ka dhënë opinionet e tij të fundit për këtë “Big Brother”, gjatë një interviste mbrëmjen e djeshme.

  Ai u shpreh se rifutja e 4 banorëve në “Big Brother” më shumë i ka penalizuar sesa i ka favorizuar, sidomos rifutja e Kiarës dhe Efit.

  Arbër Hajdari: Unë mendoj që rifutja e katër banorëve brenda shtëpisë mori më shumë për keq, mesa kam parë unë, sesa për mirë. Katër banorët që u rifutën, pak më shumë Efi dhe Kiara.

  I pyetur se kush banor ia ka ‘nxirë’ më shumë në këtë “Big Brother, Arbëri i shpreh Kiara sepse nuk ka marrë asnjë argumente nga ajo.

  Elio: Banori që ta ka nxirë më shumë?

  Arbër Hajdari: Kiara. Kiara për shkak se nuk marr dot kurrë argumentim për atë që pres.

  Elio: Sa të ka kushtuar veshja sot sepse të shoh super shik.

  Arbër Hajdari: Me thënë të drejtën, vëllai jot nuk ia ka idenë fare të kostumeve, është një bashkëpunim që kemi me Top Channel, ku marrim rrobat dhe i rikthejmë sërish.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit