1.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Mars, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Krahu i djathtë i Lulzim Bashës, feston ditëlindjen në burg me një tortë me PD

  Ish-kreu i Policisë Bashkiake i Tiranës, Florenc Hoxha ka ndarë disa foto nga qelia, ku shihet me një tortë me stemën e PD-së dhe me dy djemtë.

  “Duke festuar 44-vjetorin ne qelite e burgut 313 i burgosur nga qeveria Rama.

  Per te gjithe ata zhurmues qe per interesat dhe hallet e veta luajne me vuajtjet tona dhe te femijeve tane duke na etiketuar si te shitur tek Rama”, shkruan ai.

  Nuk dihet nëse ai e ka pasur ditëlindjen këto ditë, apo bëhet fjalë për foto të vjetra, duke qenë se aty shfaqen me të shkurtra, por postimi i tij duket qartë se është për Berishën dhe ata që i shkojnë pas, të cilët akuzojnë grupin e Bashës se janë shitur tek Rama.

  Kujtojmë që Florenc Hoxha ka qenë një nga njerëzit e besuar të Bashës dhe me këto foto do t’i tregojë Berishës, se ai ka bërë edhe burg për PD-në.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit