16.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Kur zë dashnore dhe të rreh gruaja

  Sherri mes Princ Lekës dhe Elia Zaharias është kthyer në lajmin kryesor që prej ditës së djeshme.

  Ndaj dhe në rrjetet sociale, nuk kishte se të mungonte edhe humori.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit