24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Ledina Çelo nuk njeh moshë

  Këngëtarja Ledina Çelo, ka rrëmbyer vëmendjen përsëri me fotot e saj të fundit nga pushimet.

  Përmes disa postimeve në Instagram, Ledina i ka lënë ndjekësit e saj të mahnitur me trupin e saj, ku shfaqet në formën më të mirë të saj fizike.

  E veshur me një fustan rrjetë, këngëtarja ka nxjerë më në pah linjat e saj elegante dhe siluetën e tonifikuar.

  Por jo vetëm kaq, në ndër imazhet e tjera, Ledina pozon me një palë bikini, që tregon se ajo nuk është vetëm një ikonë e muzikës, por edhe një ikonë e bukurisë dhe formës trupore.

   

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit