24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Loredana publikon foton “e papërshtatshme” me të dashurin

  Karim Adeyemi dhe reperja Loredana Zefi po kalojnë së bashku pushimet në Greqi.

  Dhe në një postim në Instagram, 28-vjeçarja ka publikuar disa momente me futbollistin nga pushimet e tyre, përfshirë një selfie të çuditshme në tualet me Karim.

  Në imazh shihet 22-vjeçari teksa bën një selfie në pasqyrë me furçë dhëmbësh në gojë. Ndërsa sfond qëndron e dashura e tij, e ulur në banjo.

  Loredana duket se nuk e vret mendjen për pozën në momentin intime, teksa e lumtur bën simbolin e paqes me dy gishta.

  Ndërkohë në imazhet e tjera, çifti pozojnë duke u puthur e përqafuar, teksa i dhurojnë dashuri njëri-tjetrit.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit