16.5 C
Tirana
E hënë, 5 Qershor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Luizi i vë ultimatum Oltës dhe i tregon vendimin drastik që ka marrë ndaj aktores

  Luizi ka vendosur të mos ketë asnjë komunikim me Oltën brenda shtëpisë së Big Brother.

  Luizi: Me mu sot po të them, e thashë këtë bisedë, e bëra këtë bisedë dhe të uroj fat, suksese, shëndet,, harmoni, pasuri, lumturi, çfarë të të dojë zemra”.

  BISEDA

  Luizi: Nga ky moment e mbrapa me mua s’ke asnjë lloj komunikimi. Mos më bëj të të të injoroj se del keq. Kështu që po ta them para.

  Olta: Po, shumë faleminderit

  Luizi: Nga ky moment ti me mua nuk ke as mirëmëngjes

  Olta: Faleminderit që e thea

  Luizi: Dhe kisha pasur qef të mos e përmendësh emrin tim, siç nuk do ta përmend as unë. Të jap fjalën

  Olta: Unë mos të përmend emrin ty?

  Olta: Sa herë të më teket, se je banor i shtëpisë

  Luizi: Unë nuk ta përmend. Për mua nuk ekziston deri në momentin kur të jesh në nominim kokë më kokë me mua. Vetëm atëherë do flas.

  Olta: Po, dhe pse s’do flasësh ti?

  Luizi: Se është mendimi im. Do e kuptosh kur të dalësh jashtë shtëpie

  Olta: Po fol tani se ne po flasim, po bëjmë sqarimin e fundit

  Luizi: Tashi natën e mirë, sonte e përnatë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit