14.5 C
Tirana
E hënë, 5 Qershor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Marina Vjollca flet për të vetmen ndërhyrje që ka bërë, edhe pse ‘e di që njerëzit s’besojnë’

  Në epokën e ndërhyrjeve estetike, ndonjëherë është e kuptueshme dyshimi që njerëzit kanë për pamjen e kujtdo që është bekuar nga fati apo gjenet. Thënë kjo, Marina Vjollca u shpreh se është e vetëdijshme që njerëzit nuk e besojnë kur thotë që nuk ka bërë asnjë ndërhyrje.

  E pyetur në Instagram “A ke [bërë] operacione plastike”, Marina u përgjigj:

  “Asnjë! Dhe e di që s’besojnë. E vetmja ndërhyrje janë dhëmbët!”

  Marina flet për të vetmen ndërhyrje që ka bërë,

  Për të gjithë ju që nuk jeni fort mirë me kujtesën, ja disa foto të Marinës dikur:

  Marina flet për të vetmen ndërhyrje që ka bërë,

  Marina flet për të vetmen ndërhyrje që ka bërë,

  Marina flet për të vetmen ndërhyrje që ka bërë,

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit