21.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  “Më ka shkruar Balotelli”, Jori bisedon me banorët

  Teksa bisedonte me Gertin dhe Kristin, Jori ka përshkruar se si do ishte për të mashkulli ideal.

  Ndërkohë që bisedonin për emra të njohur, si futbollist të ndryshëm, Jori ka thënë se një ndër futbollistët që i ka shkruar ka qenë Balotelli.

  Ajo u shpreh se ai nuk i pëlqen , por e konsideron “të sjellshëm”.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit