11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Me palestër, sauna dhe 3 tualete, Noizy nxjerr në shitje shtëpinë luksoze

  Këngëtari Rigels Rajku, i njohu edhe si Noizy ka vendosur të nxjerrë në shitje banesën e tij super luksoze.

  Njoftimi që është hedhur në rrjetet sociale nga një agjenci imobiliare, ka habitur jo pak fansa, pasi është ndër rastet e rralla kur një shtëpi e shtrenjtë shitet duke zbuluar edhe pronarin e mëparshëm, që në këtë rast është reperi por edhe biznesmeni i suksesshëm, Noizy.

  Apartamenti i Noizyt, është 320 metër katror dhe ka pothuajse çdo gjë.

  Dy mjedise të mëdha pritjeje, biblikotekë, kuzhinë e veçuar, mjedis ngrënjeje, 3 dhoma gjumi, garderobë, 1 dhomë bosh që mund të përdoret për dhomë gjumi, 3 tualete, palestër, sauna, lavanderi, ballkon përreth gjithë gjatësisë së apartamentit.

  Ndonëse çmimi është jo publik, mendohet që një pronë e tillë të shkojë disa qindra-mijëra euro.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit