24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Meri Shehu bën deklaratën e fortë: Kam gjetur dashurinë e jetës sime

  Meri Shehu ka lëshuar disa batuta në Top Arena. Ajo u shpreh se ka gjetur dashurinë e jetës.

  Meri: Kam pasur një ditë që as unë s’do e mendoja që ishte kaq e mirë. Sot është hëna e re në gaforre. Mesa duket mua më kapi mirë.

  Kosta: Kemi dhe lajm. Ta them unë lajmin?

  Meri: Bëra shaka unë me Kostën. Më tha pse je kaq e gëzuar. I thashë që përfundimisht kam gjetur dashurinë e jetës time. Vetëm gallatë.

   

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit