21.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Mesazhi i Luizit për Kiarën: Do pendohesh çfarë ke marrë!

  Luizi u shpall fitues i edicionit të dytë të BBV.

  Ai dhe Kiara me vone celebruan dhe dashurinë e tyre.

  Dje çifti ka folur për herë të parë mbas mbrëmjes magjike.

  Të ftuar në “E diell” çifti ka shprehur emocionet e para pas martesës.

  I pyetur nëse do bëjnë fëmijë gjatë pushimeve, Luizi u shpreh se do bëjnë shumë.

  Gazetari e ngacmoi duke e pyetur se çfarë porosie ka për partneren e tij, e duke qeshur fituesi i BB VIP tha:

  “Mos shko kurrë tek okulisti se do pendohesh ça ke marrë.”

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit