16.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Mos Sara thumboi Ledrin?

  Përshëndetje në serinë e radhës Ledri – Sara – Dafina. Uluni, merrni kokoshkat dhe na lexoni!

  Ne shpirtrat kuriozë ende nuk e dimë a janë ndarë apo jo Ledri dhe Sara, por kjo paqartësi s’e ndaloi reperin që në një intervistë për “Nacionale” me Berat Buzhalën, ashtu duke qeshur, të thoshte: “Nuk mundet që Dafina të mos më ketë mua mik. Sado që të mërzitet…”.

  Sigurisht, njerëzit e komentuan shumë deklaratën e tij dhe disa menduan se Ledri thjesht s’rri dot pa folur për Dafinën dhe është ende i dashuruar me të.

  Khëm-khëm, mos Sara thumboi Ledrin?

  Khëm-khëm, mos Sara thumboi Ledrin?

  Ca të tjerë, mendojnë se Ledri është i papjekur dhe të tjerë komentues mendojnë shprehen se Ledri thjesht tregoi mungesë respekti ndaj Sarës.

  Khëm-khëm, mos Sara thumboi Ledrin?

  Khëm-khëm, mos Sara thumboi Ledrin?

  Khëm-khëm, mos Sara thumboi Ledrin?

  Videon mund ta ketë parë dhe Sara Hoxha, e cila promovoi një maskë sysh, por gjatë procesit të reklamimit, e rregullonte me gishtin e mesit. Në sfond, ishte kënga “Abcdefu” nga Gayle, teksti i të cilës është:

  “F*ck you dhe nëna jote
  Dhe motra jote
  Dhe puna jote”

  ***
  “F*ck you dhe miqtë e tu
  Të cilët nuk do t’i shoh më kurrë”

  Khëm-khëm, mos Sara thumboi Ledrin?

  Qartë Sara!

  Natyrisht, s’e përjashtojmë mundësinë që e gjitha mund të jetë një rastësi. Sara mund të mos e ketë dëgjuar fare intervistën, ose e ka dëgjuar dhe s’i ka bërë përshtypje, sepse ajo s’është xheloze fare, por gjithsesi, tensionin virtual mund ta ndiejmë.

  P.S.: Ndiejmë gjithashtu se mund të ketë një seri tjetër.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit