31.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Në rrjet plas gallata pas kërkesës për arrestimin e Berishës

  SPAK ka kërkuar një ditë më parë, ndryshimin e masës së sigurisë për Sali Berishën.

  Kërkesa ka shkuar në Kuvend dhe do të shqyrtohet më 18 dhjetor.

  Dhe tashmë në rrjet, ka nisur humori, për një lajm që në fakt e presin prej vitesh, atë të arrestimit të Berishës.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit