30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Në skenë del dhe emri i Baba Mondit për lidhje me të “fortët”

  Në disa media, një ditë më parë ka dalë edhe emri i Baba Mondit, përfaqësues i bektashinjve, për lidhje me të “fortët”.

  Deri më tani nuk ka ende ndonjë konfirmim apo reagim zyrtar, por në rrjet ndërkohë ka nisur humori.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit