16.5 C
Tirana
E hënë, 5 Qershor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Nita zhgënjehet nga Bledi Mane: Se kam dit që na ka sha

  Ish-banorja e Big Brother ka komentuar një deklaratë të bërë nga ish-banori dhe gazetari Bledi Mane.

  Mane në një intervistë është shprehur se “vajzat e Kosovës janë të mira deri sa hapin gojën”. Këtë gjë nuk e ka pritur aspak mirë Nita, e cila është shprehur se nuk e ka ditur se ai ka sharë femrat e Kosovës.

  Se kam dit që i ka sharë femrat e Kosovës. Unë nuk e njihja atë më parë. Bledi, ah more Bled. Unë nuk e dija çka thënë më parë, kush ishte. Pëlqimin për mua e kishte në kuadër të lojës. U afrua për muhabet, qasje për romancë.

  U zhgënjeva prej tij, për faktin që kishte dalë jashtë dhe kishte thënë po të pres. Ne nuk jemi asgjë. Në dasmë zgjodha dikë që kisha të afërt aty brenda po kaq. Po ta dija që i kishte sharë çikat e Kosovës”, tha Nita.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit