21.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Noizy zbulon arsyen pse e mbështeti Luiz Ejllin

  Pas finales së madhe së Big Brother Vip është organizuar një ‘afterparty’ për të festuar me të gjithë ish-banorët dhe të ftuar të tjerë VIP.

  Intervistat kanë qenë të shumta dhe Noizy nuk mund t’i shpëtonte disa pyetjeve

  Ke mbështetur Luizin pafund, çfarë do na thuash për këtë?

  “Pak më para shkëmbeva dy muhabete me Luizin, e mbështeta se e ndjeva që ia vlen, ka sakrifikuar shumë për lojën është lojtari i vetëm që ka bërë çdo gjë për lojën, thashë t’i japim pak mbështetje nga ana jonë e presim mund të bëjmë një bashkëpunim më vonë…”

  Por zërat thonë se ky bashkëpunim do të jetë një album!

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit