24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Nora dhe Era Istrefi e paskan marrë bukurinë nga e ëma!

  Syzana Istrefi dikur ishte po aq e njohur sa ç’janë sot vajzat e saj, Nora dhe Era. Edhe Syzana ka qene këngëtare, madje mjaft popullore dhe e pëlqyer nga publiku, pasi edhe kishte talentin, edhe pamjen.

  ‘A m’je yll, a m’mje hënë’, ‘Hymni i Flamurit’, ‘ Zemra-zemrës’, ‘Kamer Loshi’, ‘N’drrasë të vekut kush po qanë’ etj ishin disa nga këngët hit të këngëtares, të cilat sot këndohen edhe nga gjeneratat e reja, thote “Kosovarja”.

  Syzana, ka vite që e ka lënë muzikën, por nuk ka pasur sesi të shkëputet komplet nga ajo, pasi lidhja e të bijave me këngën është e pandarë.

  Syzana, punon në sektorin e muzikës në “RTK” dhe ka një adresë në FB ku kohë pas kohe poston foto, e ku shihet qarte se nga e kane marre bukurine dy vajzat e saj!

  Nora dhe Era Istrefi e paskan marrë bukurinë nga e ëma!

  Nora dhe Era Istrefi e paskan marrë bukurinë nga e ëma!

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit