11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Nuk do ta njihni! Ja si dukej Sara Gjordeni para operacioneve

  Sara Gjordeni është një nga personazhet më të komentuara të Big Brother Vip 3.

  Ajo është një modele e cila është bërë e njohur për publikun me hyrjen e saj në BBV3.

  Modelja është shumë e përfolur për lojën që po bën në BBV3 si dhe për lidhjen e saj me këngëtarin Bardhi, por edhe për ndryshimet që ka bërë në pamjen e saj.

  Ashtu si dhe shumë personazhe të njohur edhe Sara ka ndryshuar pamjen e saj.

  Nëse do ta shihni në këto foto nuk do ta njihni.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit