7.5 C
Tirana
E hënë, 27 Mars, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “Nuk e prisja fare” – Kristi puth papritur Keisin

  Pas daljes së Evës, Kristi u çiftua me Keisin për të performuar në “Dancing With Big Brother”. Gjatë ditës së djeshme, ata të dy herë pas here bënë prova, për tu përgatitur për gjysmë finalen.

  Teksa ishin në dhomën e gjumit, pak orë para natës gjysmë finale, Kristi papritur i dha një puthje në buzë Keisit, pasi ata mbaruan provat e kërcimit.

  Në dhomë ishte edhe Armaldo me Kiarën, të cilët më pas u larguan dhe dyshja u ulën dhe nisën të bisedonin.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit