24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Nuk janë më shoqe? Ja çfarë tregon Jori Delli për Olta Gixharin

  E ftuar në një intervistë me Lei Krajën ka qenë modelja dhe ish-banorja e ‘BBV2″, Jori Delli, e cila ka treguar edhe të reja nga lidhja e saj me reperin italian Fred De Palma.

  Jori dhe Olta Gixhari kanë qenë banore të të njëjtit edicion të “BBV” dhe e pyetur në lidhje me miqësinë me të Jori është përgjigjur:

  Lei: Me Olta Gixharin ke miqësi?

  Jori: Oltën e dashuroj, e adhuroj është super femër dhe kur del me Oltën është super më pëlen shumë është shumë njeri i mirë

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit