15.5 C
Tirana
E enjte, 18 Prill, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  “O gangster mos guxo ta bësh më…” – Plas keq mes banorëve! Ilnisës i hedhin rrobat në vaskë, ‘ndërsen’ Meritonin të hakmerret

  Ilnisa Agolli është e dënuar pasi ka thyer rregullat e “Big Brother” duke fikur mikrofonin. Sipas produksionit ky veprim ishte i përsëritur ndaj për një kohë të pacaktuar ajo duhet të jetë e padukshme në shtëpi.

  Cilido nga banorët që reagonte ndaj Ilnisës dhe anasjelltas do të dënohej përsëri.

  Duke marrë shkas nga ky vendim i “vëllait të madh”, Sara në shenjë provokimi mori rrobat e Ilnisës dhe i hodhi në vaskë.

  Ilnisa e cila nuk reagonte dot, ka influencuar Meritonin që t’jua kthente me të ‘njëjtën monedhë’ banoreve që ajo supozonte se kishin bërë veprimin.

  Erjola, Ledjona, Sara, Françeska, Juli ishin disa nga banorët të cilëve Meritoni ua hodhi rrobat në tokë.

  Ky veprim i Meritonit nuk është pritur aspak mirë nga banorët të cilët shumë të acaruar kërkonin llogari nga moderatori.

  Juli që në fakt është një mik i Ilnisës në shtëpi e priti shumë keq hedhjen e rrobave duke i thënë Meritonit që të mos guxonte më ta bënte një gjë të tillë.

  Ndërsa Ledjona e cila ka pasur disa debate me Meritonin ka kaluar në një bisedë më tone të larta madje edhe ofendime.

  Debati:

  Ledjona: O! Ti idiot mashkull ke parë gjë që të kam prekur rroba unë ty?

  Ledjona: Unë rroba nuk kam prekur me dorë dhe ky do të mbaje përgjegjësi për këtë që po bën.

  Juli: Me rrobat e mija çfarë pate o gjigand?

  Meritoni: Me respekt ti kam lënë

  Juli: Mos i prek më kaq po të them.

  Meritoni: Të tjerat do ti gjesh në pishinë

  Juli: Mos i prek me kaq po të them se unë nuk kam prekur gjë se nuk jam 3 vjeç.

  Ledjona: Po ti je nivel zero që prek rrobat e femrave!

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit