24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Ore, këtë Armando Dukën e ka parë njeri?

  Kombetarja shqiptare e nisi me humbjen fazen e grupeve te “Euro 2024”, ku u mposht me rezultatin 2-1 nga Italia.

  Pas kesaj disfate qe ishte e pritshme per shkak te diferencave mes dy Kombetareve, njeriu i vetem qe kishte dal garant dhe delironte me deklarate per triumf ndaj “Axurreve”  eshte “zhdukur”.

  Behet fjale per kreun e FSHF-se Armand Duken, i cili pas disfates nuk ka bere asnje koment.

  Nderkohe qe para takimit kishte zaptur çdo ekran dhe çdo shtyp vendas e te huaj per te deklaruar se Shqiperia do fitoje ndaj Italise, madje do kalojme dhe grupin.

  Kaq mjafton per te kuptuar se si ai shfrytezon çdo moment pozitiv te Kombetares per interesa personale, ndersa pas çdo disfate nuk kerkon te marre asnje pergjegjsi.

  Dhe pse ka qene i vetmi zyrtar qe ka deliruar per fitore ndaj Italise, e mos te permendim dhe deklaraten qesharake qe do fitojme Europianin.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit