30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  “Përgjithmonë dhe përngaherë”, Ilnisa publikon foton romantike me Meritonin

  Pas daljes nga shtëpia e “BBV3”, Ilnisa dhe Meriton po e shijojnë në maksimum romancën e tyre.

  Sakaq, dyshja është parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit teksa nuk kanë munguar postimet e ndara prej tyre në rrjete sociale.

  Po ashtu dhe pasditen e djeshme Ilnisa ka ndarë një fotografi me partnerin, teksa ky i fundit e puth në faqe.

  “Përgjithmonë dhe përngaherë”, shkruan gazetarja përkrah fotografisë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit