8.5 C
Tirana
E enjte, 30 Mars, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Qetsori hedh akuza të rënda për Oltën: Jam burrë i martuar, ajo më flet me shenja!

  Qetsori u konsiderua që në fillim të hyrjes së tij në “Big Brother VIP” si një pretendent i fortë për fitore, për shkak të eksperiencës së tij të mëparshme në këtë format.

  Ai hyri me ide të qarta dhe u pozicionua pranë Oltës, por gjatë bisedës së fundit me Luizin dhe Armaldon, befasoi me pohimet e bëra.

  “Olta ka dashur të flas me shenja me mua. Këndet e kamerave kapin proçese të ndryshme. Unë jam burrë me 3 kalamaj, me grua fisnike.

  Asaj i lashë mundësinë për t`u sjellë sikur më ka nën joshje. Do ta shoh, kur t’i vijë momenti do ta bëj qepaze. Nuk kursej askënd unë këtu nga ju. As nga të mijët , as nga ju. Fare”, ishin fjalët e tij.

  Në fakt, duket se raporti që Olta ka pasur me Qetsorin dhe Nitën, duket se është prishur. Aktorja u shpreh se kërkon të arrijë majën, ndërkohë që ata merren me të.Por Qetsori ia ktheu se ‘majat’ e saj janë të ulëta.

  Qetsori: Majat e tua janë të ulëta, janë poshtë shumë.

  Olta: Do dalim në nominim dhe bashkë, aty do i shikojmë majat.

  Qetsori: E provove ti të më fusje aty te tualeti, për nominim.

  Olta: Ça të bëjmë, kështu i mendojmë gjërat, jemi të përgatitur.

  Qetsori: Kush i bën gropën shokut, bie vetë brenda.

  Olta: Te gropa ime kam hyrë me qejf unë, po ju që hyni në gropat që ju hapin të tjerët.

  Nita: Nuk ke si e mbron veten ndryshe, të dhemb e vërteta.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit