24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Radha e militantëve për vizitë tek shtëpia e Doktorit

  Kuvendi i hapi rrugë këtë të enjte, arresit të Sali Berishës (shtëpie apo në burg, këtë e vendos gjykata), duke i hequr imunitetin.

  Dhe menjëherë në rrjet, nisi humori.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit