11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Reperi i njohur shqiptar bie pre e hajdutëve

  Reperi i njohur Capital T ka rënë pre e grabitjes.

  Përmes rrjeteve sociale ai ka zbuluar se i është thyer makina dhe i kanë vjedhur një laptop.

  Por, përveç dëmit material, Kapos i ka humbur diçka tjetër me shumë rëndësi.

  Fjala është për pamjet e projektit më të ri që ishte parshikuar të publikohej dje.

  “Sot është e pamundur të publikohet projekti Pi raki. Prej një pakujdesie, në një moment të caktuar, llaptopi është vjedh, na është thy makina. Uroj shpejt që kemi me hy në icloud me rikthy materialin. Momentalisht e kemi të pamundur. më vjen shumë keq.

  Besoj për dy ditë, do lansohet, ose shpejt do ju njoftoj për datën e radhës. Ju kërkoj shumë falje dhe faleminderit shumë për përkrahjen”, është shprehur ai në Instagram.

  Reperi i njohur shqiptar bie pre e hajdutëve, jep lajmin e keq për

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit