24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Revoltohet Alket Islami: Turp kombëtar, si mund të ketë shezlonge 500 euro apo 1 milion lekë

  Alket Islami shprehet i revoltuar për çmimet e shezlongëve në jug të Shqipërisë.

  Gjatë emisionit të Erla Mëhillit në Euronews, Islami e quajti “turp kombëtar” çmimin e shezlongëve 500 euro e lart.

  “Të bëhet referendum për shezlonget. Jemi pronarë të gjithë bregut të detit.

  Pse duhet të ketë shezlongë 500 euro, është turp kombëtar.

  Ka dhe 1 milion lekë. Pse nuk duhet të flasim për këtë”, u shpreh Islami.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit