16.5 C
Tirana
E hënë, 5 Qershor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Robert De Niro, 79 vjeç, bëhet baba për herë të shtatë

  Robert De Niro është bërë sërish baba, për të shtatën herë. Një zëdhënës e konfirmoi lajmin për “Page Six”, por nuk e bëri me dije gjininë e bebushit, megjithatë njoftoi se aktori dhe partnerja e tij, Tiffany Chen janë bërë prindër.

  Gjithashtu, De Niro korrigjoi edhe një gazetar, i cili e quajti “baba i gjashtë fëmijëve”, duke theksuar se “sapo mirëpritëm një bebe”.

  Aktori i “Taxi Driver” dhe partnerja e kanë mbajtur lidhjen dhe shtatzëninë private dhe vetëm muajin e kaluar u kuptua se ajo ishte në pritje të ëmbël.

  De Niro është gjithashtu babai i Drena (51 vjeç), Raphael (46 vjeç), binjakëve Aaron dhe Julian (27 vjeç), Elliot (25 vjeç) dhe Helen (11 vjeç).

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit