30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Roza Lati i vë “flakën” rrjetit

  Disa prej ish-banorëve të “Big Brother VIP3” kanë nisur menjëherë pushimet pasi reality show ka përfunduar. Një ndër to është edhe Roza Lati, e cila së bashku me nënën e saj, Rita, po shijojnë disa ditë relaksi jashtë Shqipërisë.

  Ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri është shumë aktive në profilin e saj në “Instagram”, aty ku ka ndarë me ndjekësit momente të ndryshme nga pushimet.

  E sigurisht nuk kanë munguar as fotot provokuese me bikini të bardha, ku duket në super formë.

  “Bukuria e këtij vendi…. Nëna natyrë dhe unë”, ka shkruar moderatorja e njohur krahas pozave që kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente pafund.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit