24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Rrofshin operacionet plastike – Vajza e Eli Farës, ndryshim drastik në pamje

  Marina Fara, vajza e Eli Farës përgjatë viteve ka pësuar disa ndryshime në pamje.

  Ndërhyrjet plastike duket se janë pika e dobët e modeles, e cila së fundmi ka pësuar një transformim drastik.

  Pamjet të bëjnë të mendosh për një operacion në nofull, që i jep një pamje ndryshe mjekrës së saj.

  Kirurgjia e nofullës bëhet gjithnjë e më shpesh së fundmi për shumë vajza që e konsiderojnë një fytyrë në formë zemre me një hundë me majë dhe sy të mëdhenj si tipare të dëshirueshme fizikisht.

  Forma të tjera të njohura të kirurgjisë estetike përfshijnë kirurgjinë e qepallave për t’i bërë sytë të duken më të mëdhenj.

  Fotot e mëposhtme tregojne si ka qene dhe si eshte bere.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit