8.5 C
Tirana
E enjte, 30 Mars, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Shqipëria “hyn në BE” nëpërmjet peshkimit

  Gjergj Luca ka dhënë një lajm për të gjithë peshkatarët duke u shprehur se peshkimi është cilësuar me pikët maksimale nga BE.

  Me anë të një videoje në Facebook, Luca shprehet se Iniciativa Evropiane e Stabilizim-Asociimit ka klasifikuar peshkimin shqiptar si parim i plotësimit të standarteve të hyrjes së Shqipërisë në BE.

  “Një lajm të gëzuar dua të ndaj me ju miq. Iniciativa Evropiane e Stabilizim-Asociimit ka klasifikuar peshkimin shqiptar si pararojë e plotësimit të standarteve të hyrjes së Shqipërisë në Bashkimin Evropian.

  Suksese kolegëve të mi peshkatarë dhe rritmi ynë le të mos ndalet”, shprehet Luca.

   

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit