21.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  “Shumë shpejt”, zbulohet kur do fillojë Big Brother Vip 3

  Big Brother VIP 2 mbaroi dhe Sara Hoxha ka deklaruar se së shpejti do të ketë edhe Big Brother VIP 3 pas suksesit te jashtezakonshem që pati ky spektakël këtë vit.

  Në një intervistë për “Shqipëria live”, producentja zbuloi se BBV3 pritet të nisë në periudhën vjeshtë-dimër, duke lënë të kuptohet se pas verës do të kemi rikthimin e spektaklit shumë të ndjekur, ndryshe nga viti i kaluar kur nisi në fund të dhjetorit.

  Sara tha gjithashtu se nuk e di nëse do ketë më konkurrentë si Luizi që kthehen në fenomen.

  Gjithashtu regjisori i Big Brother Eduart Grishaj konfirmoi se do nisë puna për BBV3.

  “Tani sa e mbaruam, por mendoj se shumë shpejt do të nis puna përgatitore për BBV3”, tha ai.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit