30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Sikleti kur përballesh me “armikun”

  Ndërkohë që në Komisionin e Ligjeve ka qenë duke raportuar kreu i SPAK, Altin Dumani ajo që ka rënë në sy ka qenë diskutimi vesh më vesh mes Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës.

  Të dy deputetët e opozitës po diskutonin diçka, ndërsa demokrati mbante veshur një bluzë, ku jepej mesazhi për lirimin e Sali Berishës.

  I cili, është kyçur në shtëpi nga SPAK.

  Kujtojmë që dhe vetë Monika Kryemadhin, bashkë me të shoqin, janë nën hetim nga SPAK.

  Por dhe Flamur Noka nga ana tjetër, është i kallëzuar, ndërsa nuk dihet nëse dhe ndaj tij kanë nisur hetimet nga SPAK.

  Ndaj dhe është i kuptueshëm shqetësimi i tyre, kur kanë përballë armikun Altin Dumani.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit