21.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Të mendosh që këtë personazhin, e kemi pasur president të vendit

  “Energji të reja për një javë të re.”

  Kështu shkruan Ilir Meta, ndërsa ka postuar një video nga palestra duke bërë muskujt e barkut.

  Por në rrjet ndërkohë është kthyer në meme, për videon e tij majë paraleles.

  Dhe të mendosh që këtë tipin e kemi pasur president.

   

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit