16.5 C
Tirana
E hënë, 5 Qershor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “U nisa për Shkodër se ishte sëmurë” – Luizi zbulon arsyen pse mungoi nëna e tij në celebrimin e martesës me Kiarën

  Pas kurorëzimit të dashurisë me Kiarën në një martesë në finalen e madhe të Big Brother VIP, Luiz Ejlli ka shijuar festën dhe më pas është nisur menjëherë për në Shkodër.

  Duke shuar të gjitha aludimet përse anëtarët e familjes së tij nuk ishin në dasmë e as në finale, Luizi tha në një prononcim për mediat se kishte nënën të sëmurë.

  Kështu ai ka nënkuptuar edhe arsyen pse nena e tij nuk ishte e pranishme në ceremoninë e dasmës.

  Ai u pyet nëse ka fjetur në shtëpinë e Kiarës, pas daljes nga BBV, por nuk pranoi të japë komente duke thënë “Një gjë është e sigurt, jashtë nuk kam qenë”.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit