30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Vetem tek RAI 2 hapeni televizorin

  Një dokumentar i RAI 3, është kthyer në epiqendrën e debatit politik në Shqipëri.

  Kjo, dhe pas reagimeve të njëpasnjëshme të kryeministrit Edi Rama dhe replikave të tij, me drejtuesit dhe gazetarët e televizionit Italian.

  Në rrjet ndërkohë, ka vend dhe për humor.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit