13.5 C
Tirana
E enjte, 18 Prill, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  VIDEO/ E pazakontë, çakalli zbret në mes të Tiranës

  Një mëngjes aspak i zakontë në qendër të kryeqytetit këtë të shtunë. Një çakall është pikasur nga qytetarët që po pinin kafen e mëngjesit në zonën e Teatrit të Operas dhe Baletit.

  Gjitari, që nuk është aspak i zakontë për rrugët e një qyteti të zhurmshëm dhe larg zonave të pyllëzuara si Tirana, është vendosur përkohësisht në një kafaz nga punonjës të Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacioneve.

  Nuk dihet ende sesi kjo kafshë e egër përfundoi në qendër të Tiranës.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit