11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  VIDEO: Stadiumi ngrihet në këmbë për të, futbollisti ukrainas s’i mban dot lotët dhe fillon të qajë

  Futbollisti ukrainas i Benfica-s, Roman Yaremchuk, pati një moment tejet emocionues në ndeshjen që ekipi i tij u përball me Vitoria Guimaraes të dielën mbrëma.

  Yaremchuk u fut në lojë në minutën e 67-të të ndeshjes, ndërsa mori një mbështetje të madhe nga ana e tifozëve të pranishëm, pasi vendi i tij është duke u përballur me luftë.

  Nga mbështetja dhe përkrahja e madhe e publikut vendas, Yaremchuk nuk u përmbahjt dot dhe filloi të qajë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit