24.5 C
Tirana
E diel, 24 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Xhemi Shehu tregon për herë të parë debatin me Altin Bashën: Më tha se ngjaj si zyshë

  Xhemi Shehu ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Ëndërrtjerrësit” ku rrëfeu shumë të pathëna nga fillimet e saj në televizion dhe eksperiencën në “Portokalli”.

  Mes të tjerash moderatorja tregoi edhe disa prej momenteve të përplasjes me regjisorin Altin Basha.

  Ajo u shpreh se ka pasur zakon që të thoshte shpeshherë fjalën “mire” ose “okay”, për të lidhur situatat me njëra tjetrën, gjë që nuk i pëlqente Bashës.

  “Më tha mos e thuaj atë mirë se ngjan si zysh. Në prova më thoshte mos e thuaj atë mirë dhe unë prap e thoja”, tha Xhemi.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit