11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Zhaklin Lekatari injoron hapur Efin dhe Luizin: Më ngjau si Elvana Gjata, Ejlli thjesht fitues…

  Zhaklin Lekatari ka zgjedhur të injorojë dy nga emrat më të përfolur të edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip’.

  Në një intervistë me Ronaldo Sharkën në ‘Mos i bier me Top’ ajo tha se nuk e njeh Efin, ndërsa Luizi nuk është asgjë tjetër, veçse fitues i këtij formati në edicionin e dytë.

  Ronaldo: Efi Dhedhes, finalistja e ‘Big Brother Vip’, pretendente për të fituar dhe shumë e komentuar

  Zhaklina: Nuk e njoh fare, nuk e di se kush është. Nuk e mbaj mend, s’e di se kush është. Nuk i mbaj mend komentet e saj. Më ngjau si Elvana Gjata, Dhurata Dora, nuk e njoh.

  Ronaldo: Luiz Ejlli?

  Zhaklin Lekatari: ‘Big Brother Vip 2’ ka mbaruar. Ai është thjesht fitues, asgjë tjetër. Kam shumë gjëra më të rëndësishme për të thënë sesa ‘BBV2’, që për mua ka mbaruar.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit