30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  5 banorët që fituan më shumë ndjekës pasi hynë në “Big Brother VIP”

  “Big Brother VIP” është një ndër programet më të komentuar aktualisht, për të cilin diskutohet gjerësisht në rrjete sociale. Personazhet që morën pjesë në edicionin e parë padyshim e kanë parë si një mundësi të mirë për më shumë famë.

  Ndjekësit u afeksionuan me personazhet brenda shtëpisë, gjë që është reflektuar dhe me ndjekësit që kanë fituar në rrjete sociale. Vetëm 5 nga të gjithë konkurrentët kanë bërë namin duke siguruar mijëra followers gjatë kohës kur hynë në “Big Brother VIP”.

  5. DJ PM – 130,400+ ndjekës

  4. Antonela Berisha – 135,000+ ndjekës

  3. Beniada – 145,000+ ndjekës

  2. Sarah Berisha – 152,000+ ndjekës

  1. Donald Veshaj – 162,500+ ndjekës

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit