12.5 C
Tirana
E martë, 5 Mars, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Arjola flet për puthjen që shkëmbeu me Ilirin!

  Aktorja Arjola Demiri ka komentuar puthjen e saj në buzë me balerinin Ilir Shaqiri në Big Brother.

  Ajo tha se atë e konsideron si vëlla dhe nuk ka asgjë të keqe të puthesh në buzë me vëllain.

  “Ishte sfidë, ishte lojë edhe s’është ndonjë hata e madhe.

  Unë putha të gjitha vajzat në shtëpi në buzë dhe su bë nami, kurse për Ilirin u bë nami.

  Se shqiptarët ashtu thonë, ‘e puthi vëllain në buzë’. Por s’është ndonjë hata të puthesh me vëllain në buzë”-tha aktorja.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit