24.5 C
Tirana
E diel, 24 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Arrestohet aktori Albano Bogdo

  Aktori i njohur Albano Bogdo rezulton se ka rënë në prangat e policisë rrugore rreth orës 01:39 të mëngjesit të 22 shkurtit. Burime për ABC bëjnë të ditur se Bogdo është ndaluar nga një patrullë e policisë rrugore ndërsa pas verifikimeve është konstatuar se nuk ka qenë i pajisur me leje drejtimi.

  Mësohet se Bogodo po ngiste një makinë “BMW” dhe është ndaluar në Bulevardin Bajram Curri. Pas verifikimeve në komisariat Albano Bogdo është lënë i lirë ditën e sotme pasi masa për të është dhënë “detyrim për tu paraqitur”.

  Para autoriteteve, Albano Bogdo mësohet se ka dhënë këto deklaratat:

  “Jam njohur me letrën e të drejtave të mia dhe shpjegime do të jap në një fazë tjetër të hetimit. Gjë tjetër nuk kam për të thënë.” 

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit