24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  As Beatrix, as Bora: Donaldi në krahët e një vajze tjetër??

  Donald Veshaj është kapur nga kamerat nën shoqërinë e një vajze, e cila nuk është figurë publike. Pas ndarjes publike nga Bora Zemani, ndarjes edhe me Beatrix Ramosajn, aktori duket se ka gjetur ‘paqen’ dhe ‘dashurinë’.

  Në rrjetet sociale po qarkullon një foto ku Donaldi shihet teksa i vendos krahun një vajze, e cila në pamje të parë duket se nuk është fytyrë publike, thote dosja.al.

  Nuk dihet ende se kush është vajza në fjalë, thjesht një mikeshë apo dicka më shumë. A është ky sinjali që Donaldi e ka ndarë mendjen të mos ketë rikthim prapa as tek Triksa e as tek Bora, apo bëhet fjalë vetëm për një gjest miqësor e asgjë më shumë?

  Kësaj pyetjeje, koha mund ti japë përgjigje. Triksa e  konfirmoi më herët ndarjen, duke postuar një foto ku shkruante ‘histori e rremë’. Sikur të mos mjaftonte kjo, edhe e ka hequr edhe nga instagrami aktorin, ndersa ky i fundit ende jo.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit