13.5 C
Tirana
E mërkurë, 4 Tetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Beni na iku, kujdes mos na ikën dhe kjo e Bujqësisë

  Ndryshimet në Qeveri, kaluan pa shumë bujë.

  Përveç kuriozitetit për emrat ditën e parë, debati për ata që ikën dhe ata që erdhën nuk zgjati shumë.

  Përveçse në rrjet, aty ku ironizohet çdo zhvillim.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit