16.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Big Brother është opium për popullin

  Big Brother Albania është kthyer në ngjarjen kryesore në Shqipëri.

  Në shtëpi familjarisht, lokale, madje dhe në ambiente pune, BB shihet dhe diskutohet kolektivisht.

  Nuk ka rëndësi nëse aty thuhen marina, as nëse personazhet shfaqen pothuajse nudo si një prej vajzave mbrëmjen e djeshme.

  Për fat, në rrjet ka dhe njerëz që e marrin me humor këtë shfaqje, që po çmend shqiptarët.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit