13.5 C
Tirana
E martë, 5 Mars, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Çunat e kullës

  Ndryshe nga sa na është shfaqur publikisht, si një luftëtar i paepur kundër Edi Ramës, Sali Berisha që prej nisjes së debatit për kullën në mes të Tiranës, është kthyer në mbrojtësin më të madh të Ramës.

  Ai dhe mediat e tij, kanë nisur t’i qajnë hallin Ramës kush po e sulmon.

  Ndaj dhe në rrjet, ky ndryshim nuk mund të mos kalonte pa humor.

  Processed with MOLDIV

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit